Hurtownia i sklep motoryzacyjny

Oława

Menu

O firmie

Na naszym magazynie, który systematycznie powiększamy, mamy około 40 tys. pozycji dostępnych „od ręki"

Hurtownia motoryzacyjna SAPOL istnieje na rynku od 2006 roku. Na początku zaczynaliśmy jako mały sklep motoryzacyjny posiadający w swojej ofercie części samochodowe, przeważnie do aut krajowych. Sklep umiejscowiony był na ul. 3 Maja w mieście Oława. Kilka lat później przenieśliśmy się do obecnej siedziby i zmieniliśmy specyfikę sprzedaży.
Do niedawna nasza firma zajmowała się przede wszystkim hurtową sprzedażą olei, smarów i płynów eksploatacyjnych. Kilka miesięcy temu poszerzyliśmy naszą ofertę o części motoryzacyjne  renomowanych producentów do aut osobowych, dostawczych i ciężarowych. Swoim zasięgiem obejmujemy powiaty:

 • oławski
 • strzeliński
 • brzeski
 • wrocławski

Od momentu powstania nasza Firma skutecznie realizuje zamierzony cel, aby być coraz lepszym partnerem do współpracy dla naszych Klientów.

Gwarantujemy naszym odbiorcom:

 • doświadczoną i kompetentną obsługę
 • elastyczność w składaniu zamówień (telefonicznie lub terminalem)
 • stały dostęp do kartotek magazynowych przez terminal internetowy
 • bardzo szybką realizację zamówień
 • sprawnie działający system logistyczny
 • konkurencyjne ceny i wysoka jakość produktów
 • SAPOL to dobrze zdyscyplinowany zespół młodych i ambitnych ludzi, pasjonatów branży motoryzacyjnej, posiadających duże doświadczenie w doborze oraz dystrybucji części samochodowych. Sprzedawcy dobiorą części motoryzacyjne za Ciebie, bądź sprawdzą Twoje zamówienie, które złożyłeś samodzielnie.

Na naszym magazynie, który systematycznie powiększamy, mamy około 40 tys. pozycji dostępnych „od ręki" a na magazynie centralnym około miliona części dostępnych ( przy złożeniu zamówienia do godz. 18: 30) na następny dzień roboczy. Dodatkowo, aby kompleksowo uzupełnić ofertę, mamy do dyspozycji jeszcze dwa magazyny pomocnicze dysponujące odpowiednio około 400 i 350 tys. pozycji dostępnych również w następnym dniu roboczym.

 

Nasza oferta skierowana jest do podmiotów typu: sklep motoryzacyjny, warsztat mechaniczny jak również do indywidualnych Klientów detalicznych. Oferujemy kompleksową obsługę Państwa zamówień od momentu przyjęcia zamówienia, po dostarczenie towaru bezpośrednio do Państwa lub do wybranego przez Was warsztatu. Szybkość dostaw gwarantujemy dzięki własnemu transportowi oraz firmom kurierskim.

Towar do Klientów dostarczamy codziennie, a na trasach lokalnych nawet klika razy w ciągu dnia.

Dla stałych odbiorców proponujemy atrakcyjny system rabatowy i programy lojalnościowe.

Niespełna ośmioletnią obecność firmy na dolnośląskim rynku zaowocowała nawiązaniem współpracy z wieloma odbiorcami hurtowymi w regionie. Indywidualne podejście do każdego Klienta sprawiło, że mamy również wielu stałych Klientów detalicznych.